Drodzy Państwo,


Od 2013 r. prawie 300 Osób adoptowało nas duchowo i przez dowolną modlitwę w miarę swoich możliwości na stałe, lub na określony czas, zobowiązują się w ten sposób towarzyszyć nam i wspierać nas na drodze powołania. Zgłaszają nam swoją gotowość podając swój adres. My wpisujemy Ich do księgi Duchowej Adopcji i codziennie się za Nich modlimy. Również co miesiąc jest odprawiana w Msza Święta w naszym kościele w Ich intencjach.

W ten sposób stworzyliśmy wielką duchową rodzinę, w której nie znając się, wzajemnie wspieramy się przez modlitwę. Jesteśmy sobie potrzebni jak w rodzinie. Każdemu z nas z miłującej Woli Bożej jest dane do spełnienia na tej ziemi jakieś zadanie – powołanie. Przez wierne spełnienie życiowego powołania okazujemy Panu Bogu naszą miłość, cześć i realizujemy Jego Królestwo na tej ziemi.

Człowiek nie jest samotną wyspą,

tak napisał kiedyś Merton. Jako dzieci Tego samego Ojca, który jest w Niebie możemy wzajemnie wspierać się na drodze do Nieba.

Należymy do wielkiej rodziny zakonnej św. Franciszka i św. Klary z Asyżu. Jesteśmy zakonem kontemplacyjnym. Naszym zadaniem w Kościele jest nieustanna adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu dziękczynienia za TEN WIELKI DAR BOGA dla świata - JEGO OBECNOŚĆ POŚRÓD NAS oraz za wszystkie łaski, które nieustannie spływają na świat z TEGO ŹRÓDŁA MIŁOSIERDZIA.

Wasze Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji Jezusa w Hostii

Zgłoszenia do duchowej adopcji


Zgłoszenia do duchowej adopcji można wysyłać poprzez wiadomość e-mail czy formularz kontaktowy na stronie w zakładce "Kontakt" lub listownie na nasz adres:

Mniszki Klaryski od Wieczystej Adoracji
ul. Łukasińskiego 34, 57-300 Kłodzko

Tel.: +48 74 867 28 27
Email: siostry_klaryski@op.pl

Jeśli Państwo posiadacie skrzynkę mailową, będziemy wdzięczne za podanie swojego adres mailowego. Dziękujemy!

Intencje Mszy Świętych w 2018 r.


Msze Święte sprawowane są w kościele Sióstr Klarysek od Wieczystej Adoracji w Kłodzku pw. św. Jerzego i św. Wojciecha przy ul. Łukasińskiego 34 w intencji osób podejmujących duchową adopcję dziewcząt, które Bóg powołuje do Sióstr Klarysek od Wieczystej Adoracji w Kłodzku i adopcję naszej Wspólnoty Sióstr oraz za śp. ++ członków duchowej adopcji.

15 stycznia - wyjątkowo w tym miesiącu o godz. 7.00,

w następnych miesiącach o godz. 17.30:
7 lutego, 7 marca, 7 kwietnia, 4 maja, 7 czerwca, 6 lipca,
3 sierpnia, 7 września, 8 października, 5 listopada, 4 grudnia