Menu Zamknij

Dzieło Duchowej Adopcji Sióstr

Od 2013 r. prawie 300 osób adoptowało nas duchowo i przez dowolną modlitwę w miarę swoich możliwości na stałe, lub na określony czas, zobowiązują się w ten sposób towarzyszyć nam i wspierać nas na drodze powołania.

W ten sposób stworzyliśmy wielką duchową rodzinę, w której nie znając się, wzajemnie wspieramy się przez modlitwę. Jesteśmy sobie potrzebni jak w rodzinie. Każdemu z nas z miłującej Woli Bożej jest dane do spełnienia na tej ziemi jakieś zadanie – powołanie. Przez wierne spełnienie życiowego powołania okazujemy Panu Bogu naszą miłość, cześć i realizujemy Jego Królestwo na tej ziemi.

Człowiek nie jest samotną wyspą,

tak napisał kiedyś Merton. Jako dzieci Tego samego Ojca, który jest w Niebie możemy wzajemnie wspierać się na drodze do Nieba.

Należymy do wielkiej rodziny zakonnej św. Franciszka i św. Klary z Asyżu. Jesteśmy zakonem kontemplacyjnym. Naszym zadaniem w Kościele jest nieustanna adoracja Najświętszego Sakramentu w duchu dziękczynienia za TEN WIELKI DAR BOGA dla świata – JEGO OBECNOŚĆ POŚRÓD NAS oraz za wszystkie łaski, które nieustannie spływają na świat z TEGO ŹRÓDŁA MIŁOSIERDZIA.

 

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia do duchowej adopcji można wysyłać poprzez wiadomość e-mail czy formularz kontaktowy na stronie w zakładce „Kontakt” lub listownie na nasz adres:

Mniszki Klaryski od Wieczystej Adoracji
ul. Łukasińskiego 34, 57-300 Kłodzko

Tel.: +48 74 867 28 27
Email: klodzko@klaryski.org

Jeśli Państwo posiadacie skrzynkę mailową, będziemy wdzięczne za podanie swojego adres mailowego. Dziękujemy.

 

rok 2021 – MSZE ŚWIĘTE W INTENCJI OSÓB PODEJMUJĄCYCH DUCHOWĄ ADOPCJĘ 

(dziewcząt, które Bóg powołuje do Sióstr Klarysek od Wieczystej Adoracji w Kłodzku i adopcję naszej Wspólnoty Sióstr oraz za śp. ++ Członków Duchowej Adopcji.)

28 stycznia

24  lutego,

30 marca,

29 kwietnia,

27 maja,

28 czerwca,

 28 lipca,

 28 sierpnia,

 24 września,

28 października,

27 listopada,

29 grudnia

Wszystkie  Msze św. o godz. 17.30