Menu Zamknij

Podziękowanie za wsparcie dzieła renowacji fresków

Drodzy Państwo,
bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w czasie kilkuletnich prac nad odkryciem fresków w naszym kościele pw. św. Jerzego i Wojciecha w Kłodzku przy ul. Łukasińskiego 34.

Dziękujemy za pomoc w utrzymaniu rusztowań w kaplicy św. Antoniego, gdzie odbywały się prace. W tym roku nie dane nam było ukończyć i uwieńczyć tych prac. Po rozebraniu rusztowań widać owoce twórczej pracy artystów, jak również mozolny i czasochłonny wysiłek Profesorów i Studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie.

Czekamy na odpowiedni czas ukończenia tego dzieła.

Naszą wdzięcznością ogarniamy Was wszystkich, wspierających dobrym słowem, które zainspirowało nas do podjęcia tej wielkiej przygody. Dziękujemy za wspieranie nas swoją modlitwą i ofiarą. W połowie października odbyła się rozbiórka rusztowań i co się z tym wiąże odkurzanie i doprowadzanie wnętrza kościoła do użytku wiernych. Tu również nie byłyśmy same! Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali nam przez kilka dni. Bez Was, Drodzy Państwo, byłoby nam bardzo trudno wykonywać te prace utrzymując, rytm naszych modlitw.

Ogromną wdzięczność wyrażamy w codziennej modlitwie w Waszych intencjach. Równocześnie informujemy, że 21 listopada o godz. 17.00 będzie odprawiona Msza Św. O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Was i Waszych Rodzin. Wdzięczne Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji w Kłodzku

Zdjęcia z przed rozebrania rusztowań