Menu Zamknij

Nasze powołanie

Naszym powołaniem jest nieustająca adoracja Najświętszego Sakramentu. Jeżeli chcesz, możemy modlić się także w Twoich intencjach – daj znać.

Aktualności

Uratujmy wspólnie przepiękne, bezcenne XVIII-wieczne freski w kaplicy św. Antoniego w kościele Mniszek Klarysek od Wieczystej Adoracji w Kłodzku.

Pomóż nam zebrać 900 000 zł, które pozwolą nam przeprowadzić niezbędne prace, które pozwolą uratować bezcenne freski.

św. Klara z Asyżu

„Niepodzielone serce” kształtuje się i wzrasta w swoim środowisku w klauzurze. Rzeczywiście, św. Klara z Asyżu, by móc żyć we wnętrzu swego serca własną oblubieńczą miłością do Chrystusa i pozostać Mu wierną, zamknęła się na zawsze w samotności, w cichej, ubogiej, pokutnej rozłące; tam podobnie jak Maryja, na sposób macierzyński nosiła w sercu cały Kościół. Stała się rekluzą (zamkniętą w klauzurze), aby zachowując to co jest niezbędne, lepiej, intensywniej i serdeczniej „żyć dla Pana”.

Wesprzyj Siostry Klaryski z Kłodzka

Nasza Wspólnota utrzymuje się dzięki dobroci wielu, wielu naszych Przyjaciół. Osoby pragnące podzielić się swoimi dobrami materialnymi mogą przekazać ofiary na konto:

Klasztor Mniszek Klarysek od Wieczystej Adoracji

ul. Łukasińskiego 34, 57-300 Kłodzko

PKO BANK POLSKI ODDZIAŁ I W KŁODZKU
Nr rachunku: 09 1020 5112 0000 7402 0055 4154

Dla przelewów zagranicznych:
IBAN PL09102051120000740200554154
SWIFT/BIC: BPKOPLPW

Można także wspomóc nas datkiem poprzez system PayPal (musisz mieć konto PayPal lub korzystać z karty debetowej/kredytowej), wystarczy kliknąć w poniższy link:

Dzieło Duchowej Adopcji Sióstr

Od 2013 r. prawie 300 osób adoptowało nas duchowo i przez dowolną modlitwę w miarę swoich możliwości na stałe, lub na określony czas, zobowiązują się w ten sposób towarzyszyć nam i wspierać nas na drodze powołania. Więcej informacji o tej duchowej rodzinie i Mszach św. w intencji jej członków w rozwinięciu.